O nas

Misja

Firma Magros BHP zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych w odzież roboczą ochronną oraz artykuły BHP. Posiadamy doświadczenie w zakresie doradztwa i sprzedaży odzieży roboczej i ochronnej. Jako dystrybutor marki ARDON stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz zadowolenie klientów.

Cel

Dążymy do osiągnięcia pełnego profesjonalizmu w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim osobom, które wykonują jakiekolwiek prace – niezależnie czy jest to pracownik w przemyśle ciężkim, zakładzie rzemieślniczym, czy też jest to osoba wykonująca prace domowe lub pielęgnująca swój ogród. Nasze transakcje cechuje uczciwość, solidność i rzetelność.

Pasja

Wszystko co robimy podparte jest wieloletnim doświadczeniem oraz pasją, dzięki której z dnia na dzień jesteśmy coraz lepsi.

Misja

Nasz sklep to niskie ceny i najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów. To sprawi, że zakupy realizowane w naszym sklepie to czysta przyjemność. Szybka wysyłka i dobry kontakt z klientem to priorytet, który spełniamy już od lat. Życzymy miłych i udanych zakupów.

Cel

Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo, terminowość i rzetelność w działaniach oraz 100% zadowolenia z jakości naszych produktów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Każdy klient otrzyma od nas kompleksową pomoc oraz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Rozwijamy się dla Państwa.

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Bezpieczeństwo to priorytet, na którym nie należy oszczędzać.

Wszystkie przedmioty przechowywane są w naszych magazynach. Dzięki temu każda przesyłka jest starannie zapakowana i dostarczona do klienta w szybszym tempie.

Każdy klient może liczyć kompleksową na pomoc jednego z naszych fachowców.

Liczba zadowolonych klientów, mówi sama za siebie.