ARDON – producent odzieży i obuwia roboczego Leave a comment

Firma ARDON uznawana jest za jednego z najlepszych producentów odzieży i obuwia roboczego oraz artykułów BHP, działających na terenie Europy Środkowej. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Republice Czeskiej. Założona została w roku 2000 przez przedsiębiorcę Tomáša Voženíleka.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem ARDON wyróżnia się profesjonalizmem oraz dokładnością w tworzeniu wysokiej jakości produktów dostępnych niezwykle atrakcyjnych cenach. ARDON specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej oraz ochronnej, wśród bogatej oferty znajdziemy m.in. spodnie robocze, bluzy, koszule, koszulki, obuwie, kamizelki, ocieplacze, czapki oraz rękawice robocze i ochronne. Wybór dostępnych produktów jest ogromny, dzięki temu właściciele firm bez problemu skompletują profesjonalny strój roboczy dla pracowników. Dodatkowo ARDON posiada w sprzedaży specjalistyczną odzież spawalniczą, która spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).

Dużą sympatią wśród użytkowników z całej Europy, a w tym także i z Polski cieszy się kolekcja odzieży R8ED. Producent wyposażył ubrania w specjalne wzmocnienia oraz elementy odblaskowe, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo potencjalnego użytkownika. Materiał wykorzystany do wykonania odzieży roboczej z tej serii wyróżnia się nie tylko wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, ale przede wszystkim modną i uniwersalną kolorystyką (połączenie czerni i szarości oraz odcienie niebieskiego). Dodatkowym atutem dla wielu z pewnością będzie fakt, że odzież R8ED dostępna jest w bardzo przystępnych cenach.

Ardon Vision – taką nazwą sygnowana jest jedna z najpopularniejszych kolekcji odzieży roboczej wykonanej z 60% bawełny i 40% poliestru o gramaturze 260g/m2, z kolorystyką dobraną do różnych potrzeb. Ubrania cechują się kontrastowymi przeszyciami jeansową nicią. Jeżeli chodzi o obuwie ochronne to tutaj najczęściej kupowanym modelem są buty z serii DIGGER występujących w trzech opcjach ochrony stopy. Dużą uwagę warto też zwrócić na wykonane z miękkiej skóry licowej rękawice ochronne August i Hobby Reflex.

Hurtownia odzieży roboczej Magros BHP jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki ARDON. Zakup produktów właśnie tej marki wiąże się z zagwarantowaniem swoim pracownikom dostatecznej ochrony przy jednoczesnym zapewnieniu im komfortu oraz wygody wykonywanych czynności zawodowych. Profesjonalna odzież robocza i ochronna w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji czy uszkodzenia elementów osobistej garderoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.